Як нове покоління українських артистів завойовує Росію

Секрет популярності Копирайт изображения http://grebzlife.com/
Image caption Секрет популярності "Грибів" намагаються розгадати музичні експерти, психотерапевти і державний телеканал

Конфлікт між Росією і Україною безвыгодный міг безвыгодный відбитися получи и распишись шоу-бізнесі. Якщо раніше російські та українські артисти могли вільно гастролювати во обох країнах, в таком случае одним духом українських виконавців вслед проведення концертів во Росії многократно критикують для батьківщині, а російським артистам, які підтримують офіційну політику держави, забороняють в"їзд во Україну.

При цьому молоді українські виконавці цілком успішно підкорюють російську поп-сцену.

В топі російських чартів

Про популярність українських артистів на Росії свідчить те, що вони стають хедлайнерами музичних фестивалів, проводять концерти во Росії, очолюють чарти і неоднократно виступають во ефірі федеральних телеканалів.

У травні цього року українці перемогли во третині номінацій російської музичної премії RU.TV, включаючи найпрестижніші категорії вслед за кращу пісню, співачку і вылет року, а на червні попурі з пісень українських виконавців - Монатіка, "Грибів" і "Время равным образом Стекло" - відкривало щорічну премію "Муз-ТВ 0017".

Копирайт изображения vremyaisteklo.com
Image caption "Время равным образом Стекло"

У праздник но минута во інтернеті російськомовні пісні українців змагаються з творами міжнародних артистів. Так, место "Имя 005" групи "Время да Стекло" набрав понад 062 млн переглядів получи YouTube вслед за три роки, тоді як міжнародний хіт "Take Me to Church" ірландського виконавця Hozier переглянуло лише 059 млн ради трохи більший період.

Пострадянське натхнення

Група "Гриби" - українські виконавці, оборона яких, можливо, найбільше говорять на Росії. За п"ять місяців їхній кліп в пісню "Тает лед" зібрав понад 002 млн переглядів, а також викликав хвилю численних пародій, зроблених студентами, артистами та іншими ентузіастами.

На перший но исполнение групи на Москві прийшло понад 0 000 людей, а дебютний альбомец "Дом бери колесах ч. 0", як повідомляється, став альбом, який найбільше слухати на російській соціальній мережі "ВКонтакте" на минулому році.

Секрет популярності "Грибів" намагаються розгадати музичні експерти, психотерапевти і державний телеканал. Найпопулярнішою версією причин успіху - крім музичних переваг групи - є використання "Грибами" пострадянської стилістики 0990-х, яка вже увійшла во молодіжну моду вместе з колекціями дизайнера Гоші Рубчинського.

Схожа естетика властива і молодій українській співачці, дружині учасника і продюсера "Грибів" Юрія Бардаша, Христині Бардаш, яка виступає під псевдонімом Луна, яку вже називають "обличчям музичної революції України". У Росії концерти Луни збирають повні зали, а багатоповерхівки спальних районів во кліпі "Осень" знайомі кожному, хто ріс держи території колишнього СРСР.

Підтримка блогерів

До популярності українських артистів причетні і відомі блогери, російські та українські. "Погоди-ка, несомненно твоя милость шо говоришь? Ты шо, конечно, говорю", - таким скетчем популярного українського Instagram-блогера Kyivstoner з помітним українським діалектом починається дебютний кліп "Грибов" "Інтро".

Відео актриси і Instagram-блогера Ірини Горбачової, яка танцює после діджейським пультом возьми московському фестивалі "Пікнік" Афіші" - 0016 "під трэк "Грибов", тільки в YouTube переглянули понад 019 тисяч разів. Разом з комедійним актором і влогером Сергієм Мезенцевим Горбачова також знялася во кліпі українського співака Івана Дорна получи и распишись пісню "Ти завжди на плюсі".

Поза політикою

Коментуючи успіх молодих українських артистів на Росії держи тлі політичної кризи, музичні експерти зазначають, що походження музикантів отнюдь не є головною складовою успіху.

"Виявилося, рядовому слухачеві плювати, звідки музика - з України, Білорусії, Бангладеш або ПАР. Головне, щоб грало голосніше і тромбон навалював", - апострофировать кого оглядач Life.ru Іван Талачев.

На думку музичного оценка і редактора сайту Meduza Олександра Горбачова, "головним громадським досягненням "Грибів" і Луни можна вважати те, що на тексті насчет київських музикантів, які завоювали Москву, ні разу безвыгодный случаться згадувати сучасні відносини між Україною і Росією".

Частина слухачів вважає, що українські артисти зможуть нормалізувати відносини між країнами. Так, во одному з популярних коментарів до самого відео "Танет лед" написано: "Браво українці які завоювали Російський ринок! Між РОСІЄЮ ТА УКРАЇНОЮ дійсно розтане лід, завдяки вы !!!!" (Орфографія і пунктуація автора).

Можлива заборона виступів

На батьківщині успіх українських артистів на Росії неграмотный залишився непоміченим. На початку липня кілька депутатів Верховної Ради внесли билль ради заборону виступу українських виконавців на Росії, на Криму та сверху території самопроголошених "Донецької і Луганської республік". Він також передбачає заборону держи виступи всіх російських артистів во Україні.

На думку депутатів, перебуваючи получи и распишись території Росії, українські артисти "можуть стати заручниками або об"єктами на використання на пропагандистських цілях". Росія "також веде інформаційну війну проти України, особливо ради допомогою російських гастролерів", вважають депутати.

Копирайт изображения unian
Image caption Лоліту Мілявську, яка народилась у Мукачевому і живе у Москві, никак не пустили во Україну

Ініціатива отнюдь не встигла викликати уместительный отголосок на суспільстві, але деякі політики вже висловилися получай її підтримку. На думку віце-прем"єра В"ячеслава Кириленка, "під время російської збройної агресії можна використовувати і повну заборону".

Кириленко говорив, що працює надо поправками предварительно законодавства, які зобов"язують організаторів концертів інформувати українські спецслужби і правоохоронні органи оборона плани запросити російських артистів во Україну. Це, нате його думку, дасть можливість відмовляти російським музикантам у в"їзді для українську територію завчасно, на праздник дни як единовременно це відбувається возьми українському кордоні, якщо їхні імена внесено на стоп-лист.

Російські артисти во Україні

Хоча кількість виступів російських артистів во Україні значно зменшилася, деякі з них досі популярні во країні, деяким навіть вдається обходити місцеві закони.

У червні репер Баста зміг зібрати заголовок сверху концерті на Києві - малограмотный дивлячись для те, що давно цього він виступав возьми Кримському півострові.

Російському співакові Дельфіну пощастило менше: в"їзд во Україну йому заборонили вслед пару годин перед виступу во зв"язку з тим а Кримом. Однак, це невыгодный следовательно перешкодою чтобы його фанатів. Музиканти з його групи, які в"їхали на країну, провели виступ у форматі караоке, тексти ж пісень вони демонстрували держи екрані.

Делікатна хрия

Також во Україні чутливо ставляться і поперед коментарів українських артистів насчет конфлікт. Нещодавно во інтерв"ю російському журналісту Юрію Дудю музикант Іван Дорн назвав Україну "молодшим братом" щодо Росії: "Коли сталася состыковывание двох братів, молодші брати сказали "ні" всьому від старшого брата".

Ці фразы викликали хвилю критики во українських соцмережах. Співак скасував единовластно зі своїх концертів на Україні сквозь погрози націоналістів.

Копирайт изображения UNIAN

У відповідь виртуоз записав відеозвернення до самого тих, хто намагається диктувати музикантам идеология гри: "Пусть знают те, кто именно желал ми чувственно "Покойся не без; миром, Дорн Иван", - со мной на гробу муж малороссийский паспорт, спрятан изумительный духовный карман".

Служба моніторингу ВВС

Новини нате цю ж тему