Як нове покоління українських артистів завойовує Росію

Секрет популярності Копирайт изображения http://grebzlife.com/
Image caption Секрет популярності "Грибів" намагаються розгадати музичні експерти, психотерапевти і державний телеканал

Конфлікт між Росією і Україною отнюдь не міг безграмотный відбитися возьми шоу-бізнесі. Якщо раніше російські та українські артисти могли вільно гастролювати во обох країнах, ведь разом українських виконавців вслед за проведення концертів на Росії многократно критикують в батьківщині, а російським артистам, які підтримують офіційну політику держави, забороняють в"їзд на Україну.

При цьому молоді українські виконавці цілком успішно підкорюють російську поп-сцену.

В топі російських чартів

Про популярність українських артистів во Росії свідчить те, що вони стають хедлайнерами музичних фестивалів, проводять концерти на Росії, очолюють чарти і сплошь и рядом виступають во ефірі федеральних телеканалів.

У травні цього року українці перемогли на третині номінацій російської музичної премії RU.TV, включаючи найпрестижніші категорії из-за кращу пісню, співачку і стартование року, а во червні попурі з пісень українських виконавців - Монатіка, "Грибів" і "Время да Стекло" - відкривало щорічну премію "Муз-ТВ 0017".

Копирайт изображения vremyaisteklo.com
Image caption "Время равно Стекло"

У пирушка но период на інтернеті російськомовні пісні українців змагаються з творами міжнародних артистів. Так, трэк "Имя 005" групи "Время равно Стекло" набрав понад 062 млн переглядів получи YouTube ради три роки, тоді як міжнародний хіт "Take Me to Church" ірландського виконавця Hozier переглянуло лише 059 млн следовать трохи більший період.

Пострадянське натхнення

Група "Гриби" - українські виконавці, насчет яких, можливо, найбільше говорять во Росії. За п"ять місяців їхній кліп бери пісню "Тает лед" зібрав понад 002 млн переглядів, а також викликав хвилю численних пародій, зроблених студентами, артистами та іншими ентузіастами.

На перший но солянка групи на Москві прийшло понад 0 000 людей, а дебютний атлас "Дом для колесах ч. 0", як повідомляється, став альбом, який найбільше слухати во російській соціальній мережі "ВКонтакте" во минулому році.

Секрет популярності "Грибів" намагаються розгадати музичні експерти, психотерапевти і державний телеканал. Найпопулярнішою версією причин успіху - крім музичних переваг групи - є використання "Грибами" пострадянської стилістики 0990-х, яка вже увійшла на молодіжну моду дружно з колекціями дизайнера Гоші Рубчинського.

Схожа естетика властива і молодій українській співачці, дружині учасника і продюсера "Грибів" Юрія Бардаша, Христині Бардаш, яка виступає під псевдонімом Луна, яку вже називають "обличчям музичної революції України". У Росії концерти Луни збирають повні зали, а багатоповерхівки спальних районів во кліпі "Осень" знайомі кожному, хто ріс получи території колишнього СРСР.

Підтримка блогерів

До популярності українських артистів причетні і відомі блогери, російські та українські. "Погоди-ка, безусловно твоя милость шо говоришь? Ты шо, конечно, говорю", - таким скетчем популярного українського Instagram-блогера Kyivstoner з помітним українським діалектом починається дебютний кліп "Грибов" "Інтро".

Відео актриси і Instagram-блогера Ірини Горбачової, яка танцює вслед діджейським пультом получи московському фестивалі "Пікнік" Афіші" - 0016 "під трэк "Грибов", тільки получай YouTube переглянули понад 019 тисяч разів. Разом з комедійним актором і влогером Сергієм Мезенцевим Горбачова також знялася на кліпі українського співака Івана Дорна для пісню "Ти завжди на плюсі".

Поза політикою

Коментуючи успіх молодих українських артистів во Росії получай тлі політичної кризи, музичні експерти зазначають, що походження музикантів безграмотный є головною складовою успіху.

"Виявилося, рядовому слухачеві плювати, звідки музика - з України, Білорусії, Бангладеш або ПАР. Головне, щоб грало голосніше і контрабас навалював", - балакать оглядач Life.ru Іван Талачев.

На думку музичного суждение і редактора сайту Meduza Олександра Горбачова, "головним громадським досягненням "Грибів" і Луни можна вважати те, що на тексті относительно київських музикантів, які завоювали Москву, ні разу безвыгодный приходиться згадувати сучасні відносини між Україною і Росією".

Частина слухачів вважає, що українські артисти зможуть нормалізувати відносини між країнами. Так, на одному з популярних коментарів по відео "Танет лед" написано: "Браво українці які завоювали Російський ринок! Між РОСІЄЮ ТА УКРАЇНОЮ дійсно розтане лід, завдяки вы !!!!" (Орфографія і пунктуація автора).

Можлива заборона виступів

На батьківщині успіх українських артистів на Росії неграмотный залишився непоміченим. На початку липня кілька депутатів Верховної Ради внесли билль ради заборону виступу українських виконавців на Росії, на Криму та в території самопроголошених "Донецької і Луганської республік". Він також передбачає заборону сверху виступи всіх російських артистів во Україні.

На думку депутатів, перебуваючи возьми території Росії, українські артисти "можуть стати заручниками або об"єктами интересах використання на пропагандистських цілях". Росія "також веде інформаційну війну проти України, особливо из-за допомогою російських гастролерів", вважають депутати.

Копирайт изображения unian
Image caption Лоліту Мілявську, яка народилась у Мукачевому і живе у Москві, неграмотный пустили во Україну

Ініціатива далеко не встигла викликати уместительный резонон во суспільстві, але деякі політики вже висловилися бери її підтримку. На думку віце-прем"єра В"ячеслава Кириленка, "під период російської збройної агресії можна використовувати і повну заборону".

Кириленко говорив, що працює надо поправками впредь до законодавства, які зобов"язують організаторів концертів інформувати українські спецслужби і правоохоронні органи оборона плани запросити російських артистів во Україну. Це, в його думку, дасть можливість відмовляти російським музикантам у в"їзді нате українську територію завчасно, во праздник минута як враз це відбувається получи и распишись українському кордоні, якщо їхні імена внесено на стоп-лист.

Російські артисти во Україні

Хоча кількість виступів російських артистів во Україні значно зменшилася, деякі з них досі популярні на країні, деяким навіть вдається обходити місцеві закони.

У червні репер Баста зміг зібрати объявление нате концерті во Києві - невыгодный дивлячись возьми те, що поперед цього він виступав для Кримському півострові.

Російському співакові Дельфіну пощастило менше: в"їзд во Україну йому заборонили ради пару годин накануне виступу во зв"язку з тим а Кримом. Однак, це малограмотный стало быть перешкодою интересах його фанатів. Музиканти з його групи, які в"їхали во країну, провели виступ у форматі караоке, тексти ж пісень вони демонстрували бери екрані.

Делікатна предмет

Також на Україні чутливо ставляться і вплоть до коментарів українських артистів относительно конфлікт. Нещодавно во інтерв"ю російському журналісту Юрію Дудю музикант Іван Дорн назвав Україну "молодшим братом" щодо Росії: "Коли сталася сваривание двох братів, молодші брати сказали "ні" всьому від старшого брата".

Ці болтология викликали хвилю критики на українських соцмережах. Співак скасував одиночный зі своїх концертів на Україні от погрози націоналістів.

Копирайт изображения UNIAN

У відповідь гимнаст записав відеозвернення прежде тих, хто намагається диктувати музикантам устав гри: "Пусть знают те, который желал ми распаленно "Покойся не без; миром, Дорн Иван", - со мной на гробу мои малороссийский паспорт, спрятан изумительный скрытый карман".

Служба моніторингу ВВС

Новини возьми цю ж тему